Sitede Ara

LOJİSTIK & TAŞIMACILIK TELSİZİ

BAS KONUŞ TELSİZİN AVANTAJLARI

UZUN SÜRE KULLANIM
PARAZİTSİZ NET SES
HARİTADA KONUM TAKİBİ
GENİŞ KAPSAMA AĞI
SABİT ÜCRET İLE SINIRSIZ KONUŞMA
LİSANSSIZ TELSİZ

Lojistik Şirketlerin Güvenliği  İçin Telsizler

Lojistik şirketlerinde pek çok değerli ürünün taşıması gerçekleşmektedir. Şirket içerisinde personellerin birbirleriyle iletişim kurması ve acil bir durum gerektiğinde olaya anında müdahale edebilmek adına telsiz kullanımı oldukça önem taşımaktadır. Sadece şirket içerisinde değil ürünlerin taşıması için yola çıkan şoförler içinde iletişime geçmek adına telsiz haberleşmesinden faydalanılmaldır. 

Lojistik & Taşımacılık Sektöründe Çalışan Şoförler İçin Bas-Konuş Telsizler

Lojistik şirketleri pek çok değerli ürünün taşımasını gerçekleşmektedir. Genellikle taşıma işlemleri uzun yollarda olmaktadır. Bu noktada hem lojistik firmaları tarafından taşıması gerçekleştirilen ürünlerin güvenliğini sağlamak hem de şoförlerin ana merkez ile iletişime geçmesi adına telsizler lojistik firmaları adına büyük önem taşımaktadır. İnternet alt yapısını kullanan, uzun pil ömrüne sahip 4G bas konuş telsizlerle yol boyunca kesintisiz bir şekilde iletişim gerçekleştirebilirsiniz. 

Lojistik İçin Telsiz Fiyatları

Denge Telekom lojistik şirketleri için telsiz kiralama ve telsiz satış hizmeti vermektedir. Lojistik şirketlerinde yer alan güvenlik görevlileri için çok geniş bir telsiz yelpazesi bulunmaktadır. Bu telsiz ürünlerinden ihtiyacınıza yönelik telsiz tercihinde bulunabilirsiniz. Telsiz kiralama ya da telsiz satış işlemi için uygun fiyatlı, güvenilir çözüm ortağı Denge Telekom’u tercih edebilirsiniz. Denge Telekom ilk günden bugüne lojistik şirketlerinde güvenliğin sağlanması adına telsiz kiralama ve satış hizmetinde tercih edilen bir firmadır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

DENGE ELEKTRONİK GÜVENCESİYLE

SINIRSIZ KONUŞMA VE KAPSAMA ALANI

Grup halinde iletişim kurmak için uygun ortam.
Uzun pil ömrüne sahiptir ve vardiya boyunca çalışmaya devam eder.
İyi bir ses kalitesine sahiptir.
Her an her yerde basit iletişim kurmayı sağlar.
Uygulamalar için uygun alt yapıya sahiptir.
Şoförleri zorlamayan kolay kullanım özelliğine sahiptir.
#BirlikteGeleceğeGüvenle