Sitede Ara

OTEL TELSİZİ

BAS KONUŞ TELSİZİN AVANTAJLARI

UZUN SÜRE KULLANIM
PARAZİTSİZ NET SES
HARİTADA KONUM TAKİBİ
GENİŞ KAPSAMA AĞI
SABİT ÜCRET İLE SINIRSIZ KONUŞMA
LİSANSSIZ TELSİZ

Otel Güvenliği için Telsizler

Otel güvenliği için telsiz kullanımı gereklidir. Otel içinde personellerin iletişimin sağlanması ve acil bir durum anında doğrudan haberleşme için otel güvenliği tarafınca telsiz kullanılmaktadır. Otelin farklı giriş kapıları bulunduğunda personellerin birbiri ile iletişime geçmesi gerekir. Bu genellikle büyük oteller için geçerli olsa da daha küçük otellerde de personellerin birbirleri ile ya da idare ile iletişime geçmesi gerekecektir. Bu yüzden telsizler otel güvenliği için iş hayatını kolaylaştıran çözümlerdir.

Otel Güvenlik Görevlileri için Bas Konuş Telsizler

Oteller için bas konuş telsizler anlık iletişim kurmak anlamına gelir. Küçük bu cihazlarla tek tuşla anlık iletişim kurmak mümkündür. Bu cihazlar tek elle kullanılabilen cihazlar oldukları için acil durum anlarında bile kolayca haberleşmek için uygun cihazlardır. Vardiya süreci boyunca pili dayanacaktır.

Otel Personelleri için Telsiz Fiyatları

Denge Telekom otel güvenliği için telsiz kiralama ve telsiz satış hizmeti vermektedir. Otel güvenlik görevlilerinin ihtiyaçlarına cevap sunacak pek çok telsiz çeşidi Denge Telekom’da yer almaktadır. Sunulan telsiz çeşitleri arasından ihtiyacınıza yönelik olanı seçebilirsiniz. Uygun fiyatlı telsiz kiralama ve telsiz satışı için güvenilir çözüm ortağınız Denge Telekom’u tercih edebilirsiniz.

#BirlikteGeleceğeGüvenle

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

DENGE ELEKTRONİK GÜVENCESİYLE

SINIRSIZ KONUŞMA VE KAPSAMA ALANI

Uzun pil ömrüne sahiptir ve vardiya boyunca çalışmaya devam eder.
Anlık iletişimi mümkün hale getirir.
Grup halinde iletişim kurmak için uygun ortam.
Her an her yerde basit iletişim kurmayı sağlar.
Uygulamalar için uygun alt yapıya sahiptir.
Kolay kullanımı sayesinde otel görevlilerinin hızlı bir şekilde iletişim kurmasına olanak tanır.
#BirlikteGeleceğeGüvenle