Sitede Ara

ÜNİVERSİTE TELSİZİ

BAS KONUŞ TELSİZİN AVANTAJLARI

UZUN SÜRE KULLANIM
PARAZİTSİZ NET SES
HARİTADA KONUM TAKİBİ
GENİŞ KAPSAMA AĞI
SABİT ÜCRET İLE SINIRSIZ KONUŞMA
LİSANSSIZ TELSİZ

Üniversiteler İçin Telsizler

Telsiz kullanımının oldukça fazla kullanıldığı alanlardan bir tanesi de üniversitelerdir. Üniversite kampüsleri alan olarak oldukça geniştir. Hem güvenlik için hem de daha kolay haberleşmek için telsizler üniversiteler için oldukça büyük önem taşır.

Üniversite Görevlileri Bas-Konuş Telsizler

Poc teknolojisine sahip profesyonel bas-konuş telsiz sistemleri internet alt yapısını kullanarak her yerde kolay iletişim sağlayarak haberleşmenizi sağlar. Grup halinde haberleşmeye olanak tanıyan bas-konuş telsiz sistemleri diğer görevlik görevlileri ile hızlı bir şekilde anında iletişim kurmanıza olanak tanır. Uzun pil ömrü ile gün içerisinde kesintisiz iletişim kurabilirsiniz.

Üniversiteler İçin Telsiz Fiyatları

Denge Telekom üniversiteler için telsiz kiralama ve telsiz satış hizmeti vermektedir. Üniversite görevlileri için çok geniş bir telsiz yelpazesi bulunmaktadır. Bu telsiz ürünlerinden ihtiyacınıza yönelik telsiz tercihinde bulunabilirsiniz. Telsiz kiralama ya da telsiz satış işlemi için uygun fiyatlı, güvenilir çözüm ortağı Denge Telekom’u tercih edebilirsiniz. Denge Telekom ilk günden bugüne üniversitelerde güvenliğin sağlanması adına telsiz kiralama ve satış hizmetinde tercih edilen bir firmadır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

DENGE ELEKTRONİK GÜVENCESİYLE

SINIRSIZ KONUŞMA VE KAPSAMA ALANI

Grup halinde iletişim kurmak için uygun ortam.
Uzun pil ömrüne sahiptir ve vardiya boyunca çalışmaya devam eder.
Telefon çekim kapasitesinin olmadığı alanlarda bile çekim gücüne sahiptir.
Her an her yerde basit iletişim kurmayı sağlar.
Uygulamalar için uygun alt yapıya sahiptir.
#BirlikteGeleceğeGüvenle