Telsizler

Telsizler kurum içi haberleşmeyi kolaylaştıran iletişim araçlarıdır. Genel olarak güvenlik, inşaat, havaalanı, alışveriş merkezi ve sanayi gibi iletişimin gerekli olduğu sektörlerde kullanılır. Profesyonel lisanslı telsizler, Lisanslı DMR Ekranlı Telsizler, Lisanslı DMR Ekransız Telsizler, Lisanslı Analog Telsizler, Lisanssız Telsizler, Lisanssız Analog Telsizler, Lisanssız DMR Telsizler, Bas Konuş Telsizler, Atex Telsizler, LTE Telsizler, Analog Telsizler ve Telsiz Röle Sistemleri gibi telsiz çeşitleri sektör bazlı olarak değişecek şekilde kullanılabilir.

Öne Çıkan Ürünler

Hytera TF415 PMR – Analog Telsiz

Hytera TC508 Analog Telsiz

Hytera PD505LF DMR – Lisanssız Telsiz

Hytera PD365LF DMR – Lisanssız Telsiz

Hytera BD305 Analog ve Dijital DMR Telsiz

Hytera PD795EX Atex Telsiz

Telsizler hem kurum için güvenlik oluşturmayı sağlarken hem de kurum içi iletişim konusunda büyük bir adımdır. Güvenli ve sağlam olan bu cihazlar uzun yıllar boyu kullanılabilir. Kurumunuzun ihtiyacına yönelik bir cihaz seçerek kullanıma başlayabilirsiniz. Basit iletişim kurmayı sağlayan telsizler, modellerine göre farklı fonksiyonlara sahiptir. Hytera telsizler bu kategori altında Denge Telekom güvencesi ile satışa sunulmuş durumdadır. Türkiye’nin ilk marka distribütörü olarak uzun yıllardır varlığına devam eden Denge Telekom’dan telsiz çeşitlerini inceleyebilir ve kendinize uygun bir telsiz seçimi yapabilirsiniz.

Denge Telekom sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesi ve birikimi ile sektöre yönelik gelişmeleri her gün takip etmektedir. Ürün ve tasarım bakımından geliştirmeler yapmakta ve hizmet verdiği kurumların kalitesini arttırmak için çalışmaktadır. Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri alanında öncü firmalardan biri olan Denge Elektronik’in bir markası olan Denge Telekom, müşterilerine değer katmayı prensip edinmiştir. Hızlı ve devamlı bir hizmet anlayışı ile yoluna devam eden Denge Telekom, müşteri memnuniyetinin oldukça önemli olduğunun farkındadır ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Güvenilir bir firma olma yolunda tutarsızlık göstermeyen Denge Telekom, sektörde oldukça fazla rağbet gören bir markadır. Firma ile iletişime geçmek için +90 216 573 40 40 hatlı telefon numarasını arayabilirsiniz.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?

Enter your keyword