Sitede Ara

Modellerine Göre Telsiz Fiyatları

Telsizler, pek çok alanda ve sektörde haberleşmemizi sağlayan kablosuz araçlardır. Birçok modeli bulunan telsizlerin bazı faktörlere göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu faktörler arasında telsizin modeli ve o telsizde yer alan pek çok özellik rol oynar. Hangi telsiz modelinin fiyatı ne kadardır? Telsiz modeline yönelik fiyatlar neden değişir? Telsiz fiyatlarını etkileyen faktörler nelerdir?

Telsiz Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Telsiz fiyatlarını etkileyen özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz: 

 1. Telsiz Markası

Telsiz piyasasında pek çok marka bulunmaktadır. Her markanın kendine göre özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler ve markalara göre telsiz fiyatları değişkenlik göstermektedir. 

 1. Seçmiş Olduğunuz Telsiz Modeli ve Özellikleri

Size ve sektörünüze göre ayrı ayrı telsiz modeli bulunmaktadır. Bunlara örnek verecek olursak; bas-konuş telsiz, dijital telsiz, atex telsiz, el telsizi vb. telsiz çeşitlerini verebiliriz. Her telsiz çeşidinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Atex telsiz modelisağlam ve dayanıklılığı ile bilinip genellikle inşaat alanları ya da kmyaevi gibi sektörlerde kullanılırken, bas konuş telsiz sistemleri taksiciler tarafından kullanılmaktadır. Çeşitlerine ve kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteren telsiz çeşitleri içerisinde barındırdıkları özellikler ile de fiyatları değişkenlik gösterir. 

 1. Telsizlerin Taşıdığı Teknolojiler 

Telsiz teknolojileri tetra telsiz teknolojileri, DMR telsiz teknolojileri ve yeni nesil bas konuş poc teknolojisidir. Bu teknolojiler daha iyi ve kesintisiz iletişim kurmanızı sağlar. Telsizlerin taşıdıkları bu teknolojiler ile de telsiz fiyatları artış gösterir. 

 1. Telsizlerin Kanal Sayısı

Her telsiz modelinde kanal sayısı farklılık gösterir.  Telsiz modeline göre değişiklik gösteren kanal sayısını kesinlikle telsiz satın almadan önce öğrenmeli ve ona göre satın alma kararı vermelisiniz.

 1. Telsiz Menzili

Telsiz menzili iletişim kuracağımız mesafeye karşılık gelmektedir. Bu noktada telsiz fiyatları satın alacağınız telsiz menziline göre de değişkenlik gösterir. 

Hangi Telsiz Modelinin Fiyatı Ne Kadardır?

Telsiz modellerinin fiyatları yukarıda da saymış olduğumuz özelliklere göre telsiz markasına, bu telsiz markasının telsiz modellerine ve bu telsiz modellerinin özelliklerine göre değişkenlik gösterir.  Denge telekom olarak, Hytera markalı telsiz modellerini satışa sunmaktayız. İşte HYT markalı telsiz modelleri ve fiyatları:

El Telsizi Modelinin Fiyatları

Denge telekom el telsiz modelini 3 ayrı teknoloji ile sunmaktadır. Bunlar;

 1. DMR el telsiz modeli
 2. Tetra el telsiz modeli
 3. Bas konuş el telsiz modelidir.

Bu üç ayrı teknolojiye sahip el telsiz modeli farklı özelliklere sahiptir. Bu özelliklere göre de el telsiz fiyatları değişkenlik gösterir.

Araç Telsiz Modelinin Fiyatları

Denge telekom olarak araç telsiz modellerimiz 3 ayrı teknolojiye sahiptir. Bunlar;

 1. DMR araç telsiz modeli
 2. Tetra araç telsiz modeli
 3. Bas konuş araç telsiz modelidir.

Bu üç ayrı teknolojiye sahip araç telsiz modeli farklı özelliklere sahiptir. Bu özelliklere göre de araç telsiz fiyatları değişkenlik gösterir.

Atex Telsiz Modelinin Fiyatları

Atex exproof telsiz modeli; atex DMR telsiz modeli ve atex tetra telsiz modeline sahiptir. Atex telsiz modelinin belli başlı özellikleri aynı olmakla beraber bu telsiz teknolojilerine göre fiyatları da değişiklik gösterir. 

PMR Telsiz Modelinin Fiyatları

Belirli bir frekans aralığına sahip PMR telsiz modeli fiyatları dijital PMR telsiz olarak, taşıdığı özelliklere göre değişkenlik gösterir. Bu özelliklerde PMR telsiz modelinin fiyatlarında rol oynar. 

Analog Telsiz Modelinin Fiyatları

Analog telsiz modelleri birbirinden farklı özelliğe sahiptir. Çekim gücü, frekans aralığı vb. özelliklere göre analog telsiz modeli fiyatları değişkenlik gösterir. 

LTE Telsiz Modelinin Fiyatları

LTE telsiz modelleri bas konuş lte telsiz modelleri olarak ayrılır. Fiyatları da telsiz özelliklerine göre değişiklik gösterir. 

Telsiz fiyatlarında oluşan değişiklikler yukarıda saydığımız özelliklere bağlı olmakla beraber bu kriterlerle haberleşmeyi sağlayan  kişiler, bu kişilerin bulunduğu coğrafi özellikler ve  hatta iklim koşulları kullanılan cihazların hızını ve gücünü etkilemektedir. Kesintisiz iletişim kurmak adına telsiz satın alırken yukarıda saydığımız özelliklere dikkat etmeli ve o kriterlere yönelik tercihte bulunmalısınız. Telsiz çeşitleri hakkında genel bilgiye ve fiyat öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

#BirlikteGeleceğeGüvenle